2011 m. balandžio 5 d., antradienis

Knyga susipynusioms mintims

Dar praeitą mėnesį padariau knygelę. Tik vis neprisiruošiau nufotografuoti. Tai dovana vienai mielai damai ;) Viršelis aptrauktas barchatiniu audiniu, dekoruota pačios susukta medžiagine gėlyte, pasiuvinėta karoliukais.

Tikriausiai kiekviena kada nors gyvenime pagalvojame apie savo knygą- dienoraštį, savos kūrybos eilėraščių knygelę, biografiją ar tiesiog šiaip minčių ir pamąstymų knygutę. Dažnai net ir kitų mintis, bei posakius konspektuojame, braukiame ir žymimės žurnale, arba užsirašome ant laikraščio kampučio, o po to nerandam;)) tokios jau tos moterys;)) Taigi ir idėja kilo tokia, o kodėl gi neišleidus savo knygos, tik sau, tik vienu vieninteliu tiražu...


Viršuje knygos rašytojos vardas ir pavardė. Pavadinau "Minčių Labirintas" dėl to, kad dažnai tos mūsų visų mintys būna įvairiausios, ir kartais taip susisuka, kad būna sunku atsukti ;) O ši knygelė būtent tokioms mintims. Tiek pačios sugalvotoms, tiek kažkur išgirstoms, gal eilėraščio posmeliui, gal skanaus pyrago receptui, arba viskam kartu.

"L" raidę paverčiau specialiai, kad žaismingiau būtų ;)


Kiekvieną lapą išmušiau skylamušiu ir purškiau Tim Holtz Vintage Distress Ink skiestu su vandeniu. Gavosi labai švelniai pasendinti puslapiai. Ant kai kurių iš jų, kampučiuose paštampavau saulutes. Surišimui, aišku pasitarnavo Zutter aparačiukas.


Knygelė 50 puslapių, taigi tikrai pačiai pirmąjai knygai turėtų užtekti. Svarbu, kad tik būtų vartojama ir visada šalia, pasirengusi padėti, tarsi kelrodė žvaigždė minčių labirinto vingiuose ;)

7 komentarai:

...VitDeko... rašė...

Elegantiskas grozis!!

Loreta rašė...

PUIKI UŽRAŠŲ KNYGELĖ

Puskis rašė...

Grazu!! Virselis labai grazus, ta gele superine!!

kitokia Aurelija rašė...

Užtikusi įrašą, puoliau skaityti ar bus parašyta kam ši knyga :))) Viliausi, kad pasidarei kažką jaukaus ir mielo sau pačiai :))) Norėtum, ane? :DDD
Labai dailu ;)

IRRI style rašė...

labai žavinga knygelė, viskas taip suderinta ;)patraukia akį iš karto ;)

Irma rašė...

labai labai!

Agneja rašė...

Aciu ;)
Aurelija, tikrai kad noreciau ;D bet kaip tas batsiuvys be batu, tai taip ir as be uzrasu knyguciu ;D