2012 m. gruodžio 1 d., šeštadienis

Advento pradžia ir mano December Daily

Na štai ir ilgai lauktoji Gruodžio pirmoji. Žiemos žiemužės pradžia, nors mes žadėtojo sniego dar šiandien taip ir nesulaukėm...Na gal ryt poryt jau sušoks snaigės kadrilį ir mūsų krašte ;)
Kaip bebūtų, mes šiandien jau pradedam skaičiuoti dienas iki Kalėdų, degsim vakare pirmąją advento žvakutę. O aš pagaliau, kol kas su dideliu entuziazmu, pradėsiu pildyti Gruodžio albumą - dienoraštį.
Paruoštukus jau rodžiau čia. Dabar gi jau  pristatau viršelį.


Kalėdinę baltą gėlę siuvau iš filco. Išsikarpiau lapelius, susiuvau ties viduriuku ir pasiuvinėjau raudonais mažyčiais karoliukais.
Ech, kaip nekantrauju užpildyti ir pirmosios dienos puslapį ;)
Laukiant Kalėdų, atrodo, jau tampa tradicija skaityti kas vakarą Nykštuko laiškus. Idėja rasta dar pernai, internete- supermamose. Tik pernai kabinau laiškus ant užuolaidų. Va čia.
Šiemet, beja, galvojau darysiu kažką kito, bet jau spalio mėnesį mano mažasis pareiškė, kad labai jis laukia Nykštuko laiškučių ;) Tai nieko naujo ir negalvojau, tik vokus naujus padariau ir dėžutę jiems sudėti dekoravau.


Dekoravimui net skrebinimo popieriaus nepanaudojau. Radau dar nuo praeitų švenčių užsilikusio dovanų popieriaus. Labai linksmi tie briedžiukai pasirodė, todėl sėkmingai juos ir įkurdinau aplink dėžę, kurioje slepiasi tie ilgai lautieji 24 Nykštuko laiškučiai. Beja, jie įvairiausių dydžių, nes ten sudėtos įvairiausios užduotėlės, pasakėlės ir dovanėlės ;)
Arminas nuo pat ryto sukiojosi kambary ir tos dėžės kažkaip neužmatęs jau tampė lūpą - kodėl nepakabino nykštukas laiškų - graudenosi, žiūrėdamas viršun į karnizus ;)
Kai liepiau atidžiau pažiūrėti - šoko prie palangės, kaip katinas prie grietinės puodynės ;) Pradėjo kuistis, tuokart pagalvojau, gal visgi reikėjo vėl pakabinti juos, bet kažkaip pavyko susitarti, kad viskas po mažu ir iš eilės, ir tik po vieną kas dieną :D


Nors Advento pradžia jau buvo vakar, bet Žvakeles mes pradėsime degti šiandien. Kadangi tik vakar susizgribau, kad jokio advento vainiko taip ir nepadariau, o buvo jis buvo buvo planuose...bet taip jau gavosi ;) Todėl teko suktis iš padėties ir greitai sugalvoti kažką tokio, kas derėtų su nykštuko laiškais ir jau anksti ryte galėtų puikuotis ant palangės.
Arminui užmigus, puoliau darbuotis. Sukarpiau tualetinio popieriaus rulonėlį, priklijavau tuos skridinėlius ant storo kartono ir apklijavau natų popieriumi iš storos natų knygos, kurią kažkada pirkau kuistuke už kelis litus ;) Ir štai kas gavosi. Paprasta, bet vaikui labai patiko.


Einu dabar ir uždegsiu pirmąją...
Taigi gražios Jums Advento pradžios, gražaus savaitgalio.
Iki ;)

10 komentarų:

Larucraft rašė...

Ką galiu pasakyti :)
ogi tai, kad mano žieminė mūza - Tu :)
Tavo įkvėpta padariau švenčių laukimo albumėlį :)
pažiūrėsiu kaip gausis švenčių laukt :)
šiandien kepėm meduolius :)

Agneja rašė...

;) Aciu Laru, kaip smagu, kad ikvepiu ;)
Tikiu, kad bus smagus svenciu laukimas ;)
O as nezinau nuo ko pradet, dabar deliojuosi mintis kol kas, nes tiek daug visko nutiko snd - ir tuos laiskus pradejom skaityt, ir eglutes iziebimas ir fejerverkai, dar tos zvakutes uzdegimas...kai paklausiau MB patarimo, tai sake taip ir rasyk - BALAGANAS! :D

Vilma rašė...

Kaip smagu buvo skaityt apie tavo užkrečiantį entuziazmą... Ir išradingumas, ir darbštumas sakyčiau neeiliniai (aš tikriausiai niekada tiek daug visko šventiniam laikotarpiui nesuruošiu). Šaunuolė, kad tiek šilumos neši tiek savo artimiesiems, tiek su visais daliniesi :)

Živilė rašė...

Labai linksmai cia aprasei jusu ziemos pradzia.
Smagaus December Daily pildymo! Einu pasizvalgysiu i paruostus lapukus :)

Agneja rašė...

dekui, merginos ;)
Zivile, nieko ten blatno, nutariau paprastai pabandyt siemet- tasispausdinau toki kaip sablona, gal tai daugiau dienorascio forma bus...nors kas liecia snd, tai jau pradedu abejot...kazkaip jau pradedu jaust, kad gal per daug save i remus ispaudziau su tais spausdinimais...nors kita vertus viskas bus vienoda, bent jau del isdestymo nereikes sukt galvos, tik klijuosiu ir viskas ;)

Agneja rašė...

Vilma, o tu pabandyk ;) As gi irgi ne per viena vakara cia viska padariau ;) kai turiu laisvo laiko ir krapstau kazka krapstau...
Kol vaiko neturejau, tai ir svenciu ne taip laukdavau, o dabar vaikui gimus, kazkaip pati vaiku patapau ;D taigi ir dziuginu ne tik ji, bet tikriausiai ir save ;D

S.R Style rašė...

tikrai kad visko daug, bet ko gero per sventes ir buna visko daug :) daug dovanu, daug maisto, daug juoko ir daug tikejimo ;) bei daug energijos kazka pasidaryti sau , kitiems... nes kitaip lekiam lekiam arba atideliojam ;)
Na smagu kad pradejai December daily, zinau kad nelabai lengva uzduotis, bet manau igyvendinsi ;) jei ka rasyk kompe,nespesi viena diena, padarysi kita ;) Gerai sumastei adventos zvakelias ;) Tad gero jums laisku skaitymo :)
ho ho ho

Olga rašė...

Labai gražus dekoras ir laiškučių idėja fantastiška. December Daily projektas daug kantrybės iš tavęs pareikalaus, tad jos tau ir linkiu :) Viršelis labai patiko, ir net neabejoju, kad vidus taip pat bus gražus. Labai lauksiu tęsinio :)

dalijablog rašė...

Kaip dailu, patiko gėle balta ypač!

Neringa rašė...

Gražios Kalėdos nusimato - visomis prasmėmis. Ir labai patiko nykštuko pašto dėželės-albumėlio idėja. Ir kaip vsiada viskas dailiai ir nepriekaištingai įgyvendtinta.