2013 m. lapkričio 9 d., šeštadienis

Skrebukas. Pėdutės

Na va, ateina į mano skrebukų albumą rožinė spalva. Nors kažkada sakiau, kad jau rožinės tai tikrai nenaudosiu. Kaip ir galvojau, kad jau mergaitės tai nerengsiu rožiniais drabužėliais...bet laikas bėga, mes keičiamės ir viskas kartais pasisuka į kitą pusę nei norėta, planuota, svajota ;)


Su šiuo skrebuku dalyvauju
Paperdvizhnik
Mano skrebuko tekstūra- pagrindo popierius- medžiagos imitacija, kelios tikros medžiagos skiautės,  štampukas -sukuriantis medžiagos tekstūrą, taip pat metalinis papuošimas-širdelė. Ir įkvėpimui schema iš Artugolok.ru


8 komentarai:

Neringa rašė...

Agnėja, nerealus skrebukas. Kaip man patinka :)
Ir spalvytės yra puikios. :)
Aš irgi, žinok, buvau nusiteikusi prieš daug rožinės spalvos (nors net vaikų neturiu), bet apžiūrinėdama įvairius skrebukus ar atvirukus supratau, kad ne visada rožinė ar ružava yra blogai. Kartais, ji būtina. ;)

Unknown rašė...

Man cia Agnejiskai saikinga ir stilinga rozines spalvos atzvilgiu :) ne taip kaip pas mane ;D
na skrebukas labai labai mielas, o

Agneja rašė...

Áciu, merginos ;) Visad malonu skaityti Jusu komentarus ;)

Živilė rašė...

Ir kur man tai girdeta :DDD As lygiai taip pat sakiau, kad nerengsiu vaiko ruzavai. Bet deja deja, dabar kazkaip kitom akim i ta spalva ziuriu :D
O tavo skrebukas labai subtiliai rozinis, toks vos vos, ir man tai labai grazu! :)
Hehe, seniai besilankiau, tai daug visokiu grozybiu cia pas tave randu :) smagumelis :)

Agneja rašė...

Aciu ;) Zinai, tai jau ne pirmas skrebukas, dariau dar ruzavesniu tikriausiai, bet ka norejau pasakyt- kad visgi ta spalva suaktyvejo mano gyvenime....as netgi pati turiu viena beveik rozini megztini :D Va je vaje, tikriausiai senstu :D o kazkada buvau juodos maniake :)

Živilė rašė...

Tuomet labai dziaugiuosi, nes rozine bet kuriuo atveju yra daug linksmiau nei juoda :D O siek tiek saldumo niekam nekenkia :)

Jemma rašė...

Ой как нежно, как красиво и трогательно-)Спасибо, что вдохновились нашим заданием от АртУголка!

Agneja rašė...

Спасибо, Jemma ;)