2011 m. lapkričio 14 d., pirmadienis

Voro tinklas


Idėja rasta, kurgi daugiau, jei ne internete. Dabar nors nušauk neatrasiu iš kur...Tik ten voras buvo juodas, o manasis, kaip ir priklauso tikram lietuviškų namų vorui - gintarinis. Na nežinia ar labai jau gintarinis, nes ant kitos pusės užrašyta 1 rublis 50 kapeikų. o ir kojos vos besilaikančios kaži ar tiktų tikram gintariniam vorui...  Bet ne tai svarbiausia, svarbu - Idėja!
Taigi, kažkada pamačiau ir susižavėjau, tik negalvojau, kad įgyvendinsiu, bet pasirodo jai tikrai lemta buvo atgimti mano namuose, kai pasikuitusi sandėliuke aptikau šį vorą. Teko prisiminti ir kaip nerti servetėlę. Visai patiko, dabar net galvoju, kad nersiu dar kokias snaiges Kalėdoms....kad tik to laiko užtektų ir įkvėpimas ateitų...arba, kad žiemos tinginystės išeitų ;)
Šiaip gyviems vorakojams nejaučiu didelės simpatijos, tačiau esu girdėjusi, kad jei jau voras į namus ateina, tai jis kaip paštininkas - atneša žinią. Ir dar, kad jokiu būdu negalima jo užmušti, nes jis laimę neša.....
Na neaišku, kaip ten yra iš tikrųjų. Tos naujienos tikriausiai nešamos mums kiekvieną dieną, nes vorų pilna visur. Mėgsta jie mano namus, ką jau padarysi. O pastarasis prietaras visada skamba mano galvoje, todėl nei vieno nesu sutrynusi.... tik su siurbliu susiurbusi....gal kokį vieną kitą dar su vandens srove nuplovusi vonioje...ar netyčia su tapke numušusi... bet tai juk visai kas kita, ar ne? ;)
Tai va dabar turėsiu dar vieną gražuolį ant sienos.

Bus jiems kaip koks monumentas. O aš busiu laiminga amžinai ;P

Geros dienos ir gerų žinių Jūsų namams ;)

4 komentarai:

knopkiniukai rašė...

idomi ideja laimes nesejui :) :) :)

Loreta rašė...

PUIKU !
man labai patinka voriukai :)

...VitDeko... rašė...

kaip grazu!!!

Lawrute rašė...

labai grazios tavo mintys :)