2011 m. sausio 22 d., šeštadienis

Apdovanojimas

Prieš keletą dienų gavau du laiškelius, kurie mane labai nustebino ir kartu pamalonino ;) Vienas jų atėjo nuo Loretos, o kitas nuo Agnės.
Pasirodo, gavau apdovanojimą :

Ech, ką jau čia...nesu aš ten kokia stileiva, bet gauti apdovanojimą visada smagu ir malonu. O dar maloniau, kad yra žmonių, kurie skaito ir seka mano tinklaraštį ;)

Ačiū, Jums ;)

Taigi, viena iš šio apdovanojimo sąlygų - parašyti 7 dalykus apie save. Hmm... Ir ką gi man čia parašyt?

1. Gėrimas be kurio negaliu gyventi - kava...kažkada aš jos nemėgau, ir gerdavau tik arbatą, o dabar tapau baisiai nuo jos priklausoma...

2.Popieriaus kvapas! Uostau visas knygas ir žurnalus, kuriuos tik paimu į rankas. Kai buvau nėščia uosčiau lipnius lapelius (na žinote, tie užrašų lapeliai). Darbe iš manes dėl to visi žvengė :D. O aš kaip kokia maniakė negalėjau be tų lapelių... Laikydavau visad po ranka. Ir uostydavau ;D Tada man jie kvepėjo vaisiais ir kažkokia šviežuma...

3. Paniškai bijau varlių. Kažkada nuomavomės butą netoli upelio, ir į darbą eidavau gatve, kur po lietaus visos varlės išlysdavo ir ropodavo per kelią. Įsivaizduokite, 10 min. kelionė man būdavo tikras išbandymas. Eidavau pasišokinėdama ;D

4. Turiu stiprią nuojautą, ir kartais sapnuoju keistus sapnus, kurie pildosi. Kartais galvoju, kad esu "ragana" ;)

5. Akys - žalios. Gal dėl to ir taip myliu šią spalvą. Vienoje akyje turiu pigmentinę dėmę. Taip taip...Visi klausia, kas tavo akiai? O ten tikrų tikriausias apgamas ;)

6. Esu didelė miegalė. Galėčiau miegot ir miegot. Sumuštas rekordas - atsiguliau 22val., o pasikėliau 15val ;D Gimus Arminui, šis mano pomėgis šiek tiek pasikeitė, tačiau laisvadieniais, kai vyras išveda mažylį į darželį, leidžiu sau tą malonumą ir miegu iki 12 val ;)

7. Mano dviguba pavardė. Pasilikau ir taip vadinamą "mergautinę" ir vyro. Kodėl? Todėl, kad tikiu, jog mums suteikti vardai ir pavardės - tai tarsi užkoduota informacija, likimo vingiai, gyvenimo kelias ir t.t. Taigi, kodėl turėčiau atsisakyti savosios, jau atsineštos man gimus?..

Oj daug dar tų tiesų galėčiau prirašyt, bet kadangi reikia tik 7, tai daugiau ir nerašysiu ;P

O dabar, pagal sąlygas, dar turėčiau paskelbti savo mėgstamiausius tiklaraščius. Peržvelgiau, ir pasirodo mano sekami visi tiklaraščiai yra viena šeima, grupė ;) todėl nurodau mūsų visos skrebinimo bendruomenės susibūrimo vietą;)

http://scrappinglt.blogspot.com

Na o bet tačiau kadangi gyvename amžino remonto sąlygomis, ir vis dar rezgu mintis, kaip geriau įrengti savo būstą, dažnai užsuku ir renkuosi idėjas iš:

http://digma.lt

http://vaikokambarys.lt

1 komentaras:

Lemurka rašė...

Lapeliu uostymas - geras uzsiemimas :D!!As irgi megstu uostyt naujas knygas! Prajuokino tas tavo apgamas aky, isskirtinis bruozas,a ne? Apie ilga miega man tik pasvajot,nors irgi esu miegapele. ech seni geri laikai kad griztu bent trumpam..:D
Smagu buvo paskaityt!