2009 m. rugpjūčio 16 d., sekmadienis

Screbas pagal filmo pavadinimą


Pavadinimas parinktas pagal filmą orig. k “Catch me if you can“. Pavadinimas puikiai apibūdina dabartinį sūnelio augimo etapą, kai jis vis išdykaudamas nori nuo manęs pabėgti, ir kas svarbiausia, jam yra labai smagu kai jį kas nors gaudo.
Kadangi nuotraukoje nelabai aiškiai matosi bėgimas, sumaniau tai pavaizduoti trimis nuotraukomis. Pirmose nuotraukose redagavimo programa uždėjau iliuzinį efektą, taip bandydama sukurti judesį. Kadangi nelabai aš gaudausi visose tose vingrybėse, teko pasitenkinti rezultatu, kokį išgavau, nors realiai buvau numačius truputį kitaip
Pavadinimo raidės atspausdintos word šriftu ir išpjaustytos. Prie žvaigždėto popieriaus priklijuotos nuplėšytos juostelės iš užrašų knygutės, baltą spalva pakeičiau naudodama geltono, oranžinio ir juodo rašalo pagalvėles. Laužtiniai skliaustai štampuoti My Mind‘s Eye štampuku su rudu rašalu. Monstriukas ir raketa yra perpiešti nuo firmos Crate Paper kolekcijos - Orbit , juos priklijavau prie darbelio su 3D lipdukais, kad truputį pakelti ir nebūtų jie tokie plokšti.
Dar keletas darbelių šia tema Scrapmanijoje.

3 komentarai:

Lemurka rašė...

Agnėja - šaunuolė - darbštuolė!Labai patiko idėja su tuo bėgimo efektu.Aš kai su jokiais foto šopais nemoku dirbt tai man šakės būtų:)
Ir dar ta idėja,kur kraštai išplėšti iš sąsiuvinio imituojantis fotojuosta,irgi super:)

Agneja rašė...

aciu aciu! o del sasvinio krastu tai nutiko toks dalykas :) gi vaikas mano plese savo piesimo sasiuvini i skutelius, ir as ziuriu kad visai nebloga detale mano skrebukui butu...:)

Lawrute rašė...

superinis - ekspresyvus - šelmiškas skrebukas!!!!!!!!!!!!